Paweł Koślik

Urodzony 18.10.1979 w Zgorzelcu. W latach 1999-2003 studiował na wydziale aktorskim w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Uzyskał tam tytuł mgr. sztuki. Od 2005 do 2012 roku na etacie w Teatrze Polskim w Warszawie , gdzie grał między innymi:
- „Wyzwolenie” S.Wyspiańskiego w reż. A.Wojtyszko/W.Szczawińska -rola Konrad
- „Kraina kłamczuchów„ M. Wojtyszki w reż. M. Wojtyszko-rola Boccaccio
- „Moskwa-Pietuszki” W. Jerofiejew w reż. A. Bartnikowski -rola Wienia
Od 2012r. nie związany na stałe z żadnym teatrem. Współpracuje z Teatrem Dramatycznym w Warszawie ( „Kupiec Wenecki”, „ Wzrusz moje serce”), Teatrem Kamienica w Warszawie („Dopalacze-7 stopni donikąd”). Na swoim koncie ma udział w wielu kampaniach reklamowych- telewizyjnych takich firm jak: ING ( z udziałem A. Kuleszy), PLUS, NC+. Po za tym ma na swoim koncie wiele ról epizodycznych w polskich filmach I serialach. Od 2011 roku wchodzi w skład „Kabaretu na Koniec Świata „ występującego w TVP ,POLSAT oraz na scenie Przodownik w Warszawie.
Występuje w serialu internetowym „Ucho prezesa” jako Pan Prezydent vel Adrian.

Izabela Dąbrowska

Absolwentka warszawskiej PWST, Wydziału Lalkarskiego w Białymstoku. Związana była z Teatrem "Lalka" w Warszawie, gdańskim Teatrem Lalki i Aktora "Miniatura", Teatrem "Wierszalin". Grała też na deskach stołecznych teatrów: Dramatycznego: Pokuta w "Magii grzechu" Calderona de la Barki, Anfisa w "Trzech siostrach" A. Czechowa, Lidia Apollonowna i Nadieżda Krupska w "Młodym Stalinie" T.Słobodzianka , na scenie Przodownik: Fifi w "Malambo" T.Słobodzianka - wyróżnienie na XIII Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej, Córka ślusarza w "Przylgnięciu" P.Rowickiego , na scenie Na Woli: Tamara w "Proroku Ilji" T. Słobodzianka, Zocha w "Naszej klasie" T. Słobodzianka (wyróżnienie na 51 Kaliskich Spotkaniach Teatralnych, Stefa w "Historii Jakuba" T. Słobodzianka. Współpracuje z Kabaretem na Koniec Świata. Jej ważniejsze role w Teatrze TV: Tamara w "Proroku Iljii" i Ola w "Carze Mikołaju" T. Słobodzianka, Irena Prawdziwa w "Pielgrzymach" M. Próchniewskiego, Matka w "Poszukiwaniu zgubionego buta" W. Myśliwskiego, Helena w "Aż chce się żyć" A. Adamowicz -Kędzierskiej. Ma na swoim koncie role filmowe: Matka we "Wszystko będzie dobrze" T. Wiszniewskiego, i telewizyjne: Wandzia w "Bożej podszewce" I. Cywińskiej, Jasiunia w "Blondynce" M. Gronowskiego. Gra rolę Pani Basi w internetowym serialu satyrycznym "Ucho Prezesa". Pracuje również w dubbingu i Teatrze Polskiego Radia.

Wojciech Solarz

Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie (2002), oraz Kursu fabularnego w Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzej Wajdy. W latach 2003-2004 Aktor Teatru Ateneum w Warszawie. W latach 2004-2012 Aktor Teatru Narodowego w Warszawie.
Zagrał wiele ról teatralnych nadeskach warszawskich teatrów Narodowego, Ateneum, Studio, Dramatycznego, Na Woli, Montownia, Laboratorium Dramatu, Kamienica, Teatru Kochanowskiego w Opolu oraz role filmowe, między innymi główne role w "U Pana Boga w ogródku" i "U Pana Boga za miedzą" J. Bromskiego, serialu "Sprawiedliwi" i filmie "80 milionów" w reż. W. Krzystka, „Bobry” w reż. H. Gotkowskiego, role w filmach J. J. Kolskiego, "Strajku" V. Schlondorffa, "Popiełuszcze'" R. Wieczyńskiego, "Odzie do Radości” i „Miasto 44” J. Komasy, „Wałęsa” A. Wajdy, "Teraz Ja" A. Jadowskiej, „Bogowie” Łukasza Palkowskiego, serialu i filmie „Bodo” M. Kwiecińskiego, „Once at the Orphanage” R. Magomadova i S. Abisheva i innych.. Role w serialach „Oficer” M. Dejczera, „Nie rób scen” Ł. Palkowskiego, „O mnie się nie martw”, „Czas Honoru”, „Drunk History” w reż. J. Macierewicza , oraz role w Teatrach Tv i Teatrze Polskiego Radia. Laureat nagrody im. Jana Machulskiego za rolę w filmie „Odwyk” w reż. K. Jankowskiego. Od 2010 roku występuje w „Kabarecie na Koniec Świata” do którego również pisze teksty monologów, skeczy i piosenek.

Sebastian Stankiewicz

Urodził się w 1978 roku w Bolesławcu. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną we Wrocławiu na wydziale lalkarski.

Aktor teatralny filmowy i telewizyjny. Współpracuje z Teatrem Dramatycznym w Warszawie gdzie gra w przedstawieniu „Obrzydliwcy”. Pozycję filmowe w których dał się zauważyć szerszej publiczności to między innymi: „Listy do M.”, „Listy do M2”, „Bobry”, „Człowiek z magicznym pudełkiem”. Wystąpił w ponad 30 teledyskach.
W serialu Ucho Prezesa gra synka Pani Basi.

Zuzanna Grabowska

Urodzona w Krakowie aktorka filmowa, telewizyjna, teatralna. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Obecnie współpracuje z Teatrem Dramatycznym w Warszawie, Teatrem Kwadrat.

Znana z takich filmów jak m.in Pitbull. Niebezpieczne kobiety, czy seriali "O mnie się nie martw" "Lekarze na start", "Czas honoru".
W Kabarecie na Koniec Świata od 2011 roku.

Maciej Makowski

Absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej z 2003 roku. Współpracuje z warszawskimi Teatrem Dramatycznym, Teatrem Kamienica oraz z Pomorskim Teatrem Muzycznym w Toruniu. Od 2012 roku w stałej obsadzie "Kabaretu Na Koniec Świata".

Szerszej publiczności znany z roli Piotra Hartownego w telewizyjnym serialu "Złotopolscy", roli Piotra Bednarza w filmie "80 milionów" Waldemara Krzystka oraz Mikołaja z filmu "Planeta Singli" w reż. M. Okorna.

Olga Sarzyńska

Ukończyła Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie w 2007 roku. Aktorka teatru Dramatycznego w latach 2007-2010; od 2012 roku w zespole Teatru Ateneum, gdzie gra tytułową główną rolę w spektaklu „Merylin Mongoł” w reżyserii Bogusława Lindy, a także w spektaklach „Róbmy swoje”, „Dziewice i mężatki”, „Niech no tylko zakwitną jabłonie”, „Kolacja dla głupca” i innych.
Laureatka nagrody Fundacji im. Aleksandry Śląskiej za wybitne osiągnięcia artystyczne na scenie Teatru Ateneum w Warszawie. Za „Lament na Placu Konstytucji” w reżyserii Krystyny Jandy dostała nagrodę im. Jana Świderskiego za debiut teatralny. Współpracowała z teatrami: Polonia, Och-Teatr, Teatr Dramatyczny, Teatr na Woli, Scena Przodownik, Kamienica, Scena Prezentacje, 6 piętro, Palladium, Buffo. Można ją oglądać w kilkunastu spektaklach na warszawskich scenach, gdzie gra m.in. w spektaklach „Madame” J.Krofty, „Ania z Zielonego Wzgórza” K. Stępkowskiego, „Dopalacze” W. Kostrzewskiego, „Cohen-Nohavica” M. Opani czy „Mayday 2” K. Jandy. Występowała także w kabaretach, m. in. ze Stanisławem Tymem, Andrzejem Poniedzielskim, Michałem Walczakiem. Współpracuje także z Teatrem Polskiego Radia. Dubbingowała główną rolę żeńską w szóstej części sagi „Gwiezdne Wojny - Łotr 1”.

Agata Wątróbska

Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Współpracowała z Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie, Teatrem Montownia oraz Teatrem Studio Buffo w Warszawie. Była związana z Teatrem Dramatycznym im. G. Holoubka w Warszawie (była m. in. Pałaczką w „Borysie Godunowie” A. Puszkina). Zagrała w spektaklach P. Szkotaka M. Benoit, I. Kempy, P. Cieślaka. Współpracowała z Teatrem Na Woli im. T. Łomnickiego, gdzie zagrała w „Amazonii” M. Walczaka (za rolę Anety nominowana do Feliksa Warszawskiego), „Koziołku Matołku” K. Makuszyńskiego, „Proroku Ilji” T. Słobodzianka i Teatrem Ateneum im. S. Jaracza w Warszawie (gra w „Śnie nocy letniej” W. Shakespeare’a). Otrzymała Wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Maggie w przedstawieniu „Tańce w Ballybeg” na XXV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.
Została również wyróżniona w Konkursie Aktorskiej Interpretacji Piosenki na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz II miejscem i nagrodą publiczności w Konkursie na Interpretację Piosenek Agnieszki Osieckiej.

W bieżącym repertuarze Teatru Dramatycznego można ją zobaczyć w spektaklach: ,,Dziwny przypadek psa nocną porą" S. Stephensa, ,,Exterminator" P. Jurka, ,,Madame" A. Libery, ,,Wzrusz moje serce" H. Levina oraz musicalu ,,Cabaret''.

Robert Majewski

Absolwent PWSFTviT w Łodzi. Należał do zespołu Teatru Narodowego w Warszawie, w którym zagrał m.in.: Ajakosa w „Żabach” Arystofanesa, Klapsera w „Kopciuchu” J. Głowackiego, Żołnierza i Zalotnika w spektaklu „On. Drugi powrót Odysa” A. i J. Grzegorzewskich oraz Michała w „Poduszycielu” M. McDonagha. Grał także w Teatrze Studio im. St. I. Witkiewicza w Warszawie oraz w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. W Teatrze Na Woli im. T. Łomnickiego w Warszawie zagrał Jakuba Kaca w „Naszej klasie”, Aćko w „Proroku Ilji” T. Słobodzianka i Reżysera w „Wyzwoleniu” St. Wyspiańskiego. W Teatrze Dramatycznym m.st. grał w „Operetce” W. Gombrowicza w reż. W. Kościelniaka. Na stałe współpracuje ze Sceną Przodownik; zagrał Psa z kulawą nogą w „Absyncie” M. Fertacz, Księdza w „Przylgnięciu” P. Rowickiego oraz Keu seneszala w „Merlinie” T. Słobodzianka. Na XIX Festiwalu Szkół Teatralnych otrzymał nagrodę dyrektora Teatru Narodowego w Warszawie w postaci angażu za role: tytułową w „Amadeuszu” P. Shaffera oraz Pana Młodego w przedstawieniu „Wesele. W bieżącym repertuarze Teatru Dramatycznego można go zobaczyć w spektaklach : ,,Kupiec wenecki" W. Shakespeare'a, ,,Madame" A. Libery, ,,Trzy siostry" A. Czechowa, ,,Wzrusz moje serce" H. Levina i ,,Dziwny przypadek psa nocną porą" S. Stephensa.
Szerszej publiczności znany z seriali Ranczo oraz Ucho Prezesa (prezes Rady Mediów Narodowych)

Michalina Sosna

Ukończyła łódzką „Filmówkę” (2013), którą dwukrotnie reprezentowała na Międzynarodowym Festiwalu Szkół Filmowych i Teatralnych w Moskwie (nominacja do Głównej Nagrody za rolę Małgorzaty w spektaklu „Z Różewicza”). Współpracowała między innymi z Barbarą Sass-Zdort („W imieniu diabła”), Janem Jakubem Kolskim („Outernet”), Wieniaminem Filsztyńskim („Trzy siostry”) i Waldemarem Zawodzińskim („Instynkt gry”, „Rodzina wampira”, „Polaroidy”, „Kilka ostrych zdjęć”).

W Warszawie debiutowała na deskach teatru Kamienica w „Porwaniu Sabinek” w reżyserii Emiliana Kamińskiego. Występuje w Teatrze 6. Piętro („Central Park West”, „Bromba w Sieci”, „Polityka”), w Teatrze Dramatycznym („Kinky Boots”), w teatrze Capitol „Skok w bok” oraz w Teatrze Rampa w spektaklu „Kobiety na skraju załamania nerwowego”. Widzowie mogą ją również oglądać w spektaklu „Nikt nie jest doskonały”, z którym zjeździła już pół Polski.

Szersza publiczność może kojarzyć Michalinę z epizodycznych ról w serialach i filmach, a także „Listów z Rosji” - spektaklu Wawrzyńca Kostrzewskiego wystawionego w ramach Teatru Telewizji.

Wawrzyniec Kostrzewski

Reżyser teatralny i filmowy. Absolwent Wydziału Reżyserii Akademii Teatralnej w Warszawie. Ukończył studia na Wydziale Polonistyki UW (specjalizacje: literaturoznawcza i animacja kultury) oraz szkołę filmową AFiT. Studiował także filozofię. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w latach 2004-2005. Autor pierwszego w historii Akademii Teatralnej dyplomu filmowego wg sztuki „DNA” D. Kelly’ego. Współpracował z Akademią Teatralną w Malmo, oraz z Moomsteatern w Szwecji, był także asystentem Roberta Wilsona. Reżyserował m.in. w Teatrze Polskim w Warszawie, Teatrze Wybrzeże w Gdańsku, Teatrze im. Modrzejewskiej w Legnicy. W Teatrze Telewizji zrealizował sztukę Małgorzaty Sikorskiej-Miszczuk „Walizka” produkowaną przez WFDiF (był to pierwszy spektakl projektu Teatroteka), za którą w 2015 roku zdobył Grand Prix na XV Festiwalu Dwa Teatry w Sopocie. Sztuka zdobyła ponadto sześć nagród indywidualnych na tym festiwalu. W 2017 roku w Teatrze Telewizji zrealizował także tekst Astolphe’a de Custina „Listy z Rosji” (adaptacja i reżyseria), za które otrzymał na XVI Festiwalu Dwa Teatry w Sopocie nagrody za Reżyserię, Nagrodę Publiczności i Nagrodę Specjalną im. Krzysztofa Zaleskiego. Wawrzyniec Kostrzewski jest także laureatem prestiżowej nagrody im. Stefana Treugutta za wybitne osiągnięcia w Teatrze Telewizji, przyznawanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Krytyków AICT.

Mateusz Wachowiak

Akordeonista, pianista, kompozytor i aranżer. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale instrumentalnym, specjalizacja akordeon. Jako instrumentalista jest laureatem wielu konkursów Ogólnopolskich i Międzynarodowych. Z powodzeniem wykonuje muzykę zarówno współczesną, klasyczną, jak i rozrywkową. Szerzej znany jest publiczności obracającej się w kręgach „world music”.
Ze względu na swoją wszechstronność chętnie zapraszany jest do udziału w dużych projektach audio-wizualnych (m.in. Narodowe Czytanie, Święto Kina Niemego). Wielokrotnie uczestniczył w nagraniach realizowanych dla Telewizji Polskiej, oraz Polskiego Radia.

Współpracuje na stałe jako muzyk i kompozytor z wieloma zespołami oraz warszawskimi teatrami, m.in. Dramatycznym, Powszechnym, Teatrem Kwadrat, Ateneum, Teatrem Polskim, Och-Teatrem i wieloma innymi.
W Kabarecie na Koniec Świata pełni zaszczytną funkcję kierownika muzycznego.
KUP BILET